FIT BODY

Další naší novinkou v řadě lekcí Body&Mind je lekce POSILOVACÍHO, FORMOVACÍHO a PROTAHOVACÍHO charakteru.

Toužíte po energii, štíhlé postavě a relaxu? Chcete něco nového? Vyzkoušejte naši lekci FIT BODY!

Jde o cvičení vycházející z přirozené funkce našeho těla, které se zaměřuje na spojení těla a mysli. FIT BODY kombinuje tréninkové pozice a klasické dýchací techniky do synergie – spolupráce fyzického tréninku a psychické relaxace.

Lekce je vhodná pro všechny výkonnostní skupiny a věkové kategorie.

středa - 16 - 17 hod.

Forma pomalého cvičení vychází ze cvičení PILATES, propojuje základy jógy a novodobé západní směry zdravotního cvičení fitness.

Vede k odstranění svalových dysbalancí a vadného držení těla. Jednotlivé základní pozice a sestavy z jógy a pilates jsou přizpůsobeny zdravotním omezením běžné klientely dle nejnovějších fyzioterapeutických výzkumů tak, aby splňovaly požadavky stabilizačního zdravotního cvičení.

Ve snaze pečovat o své tělo lidé vždy sahají po způsobech, jak relaxovat, zbavit se stresu, najít sami sebe a harmonizovat sebe i svou duši. Základem FIT BODY je zaměření na člověka jako funkční celek. Kombinuje tréninkové pozice a klasické dechové techniky do interakce fyzického tréninku a psychické relaxace. Konečným cílem lekce je zajistit správné fungování celého lidského těla prostřednictvím funkční síly a stabilizační trénink pohybového aparátu člověka.

Cíleným výběrem a pečlivou koordinací cviků pozitivně ovlivňuje držení těla. Každé cvičení je prováděno s opatrností a uvědoměním, v kombinaci s dýcháním a koncentrací, aby tělo mělo dostatek času a prostoru k potlačení negativního svalového napětí nebo rychlých, nevědomých pohybů.

Tělo se může zbavit nesprávných pohybových návyků tím, že se zaměří na výběr a vhodné provádění cviků, což má pozitivní vliv na držení těla. Každé cvičení se provádí s vědomým držením těla a dýcháním tak pomalým, aby tělo mělo možnost korigovat své držení těla, nebo příliš rychlé nevědomé pohyby. To vytváří most mezi životem zaměřeným na tělo a zvýšenou energií v každodenním životě.

Srdečně zve lektorky EVA Pohanková.

 

 

Více z této kategorie: « SM systém - individuální lekce

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA