Novinky a aktuality

     

ADVENT uvítáme v pohybu a moc se na vše těšíme! 3.12. pro vás máme hned několik akcí a různých forem, užije si každý! Adventní Zumba Párty - 13.15 - 14.45 hod. s Barčou KoubkovouAdventní odpoledne plné pohybu, vůně a svařáku - 15 - 17.30 hod. s Míšou, Anetou a Alenou - Tabata, Pilates, Deep Work, Trx, Fit dance - vybíráte 2 lekce ze šestiAdventní JUMPING maratón - 15 - 17.30 hod. s JaniCí. Svařák, občerstvení, vánoční laskominy a DÁREČKY budou na všech akcích. Využijte našich odměn za včasné přihlášení!
V novém roce pro vás máme opět ZIMNÍ víkendové cvičení - Wellness víkend - Jóga, Pilates, SM systém - zimní - Palace Zvon****- Mariánské Lázně - 09.-11.02. 2024 - NOVINKA - SM systém, pojeďte s námi příjemně relaxovat a protáhnout se. Hotel leží nedaleko kolonády i lesních mariánskolázeňských stezek, bude to fajnové.
CVIČENÍ u MOŘE - co víc si přát!? Již nyní můžete plánovat prodloužení léta s námi v září nebo/i říjnu - Cvičení u moře - Řecko - ostrov Kythira - 13.-24.9. 2024Cvičení u moře - MADEIRA - 7.-17.10.  2024, u obou je potřeba VČASNÁ REGISTRACE, počty jsou limitovány, tak ať vám to neuteče!
NOVINKA - INDIVIDUÁLNÍ LEKCE - SM systém - na přání jsme připravili tuto možnost, lekce přímo na míru Vám a Vašemu tělu, lekce vede Marika vždy v pondělí od 15 hod., cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie, začátečníky i vrcholové sportovce.
? ANALÝZA SLOŽENÍ TĚLA s možností konzultace❣️
Máte možnost nechat si u nás změřit složení Vašeho těla, kromě váhy zjistíte i % tuku ve svém těle (celkově i v jednotlivých částech těla), % vody, množství svalů (celkově i v jednotlivých částech těla), váhu kostí, viscerální tuk (stupeň závažnosti), bazální metabolismus (potřeba energie v kcal i kJ), metabolický věk.
Přijmeme LEKTORKU na lekce JÓGY, PILATES, KONDIČNÍHO CVIČENÍ, TANEČNÍCH LEKCÍ a K2 HIKING! Nabízíme fajn kolektiv, domácí prostředí, velký rozsah moderního náčiní, podporu v propagaci i případné zaškolení! Informace - e-mail - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 605 529 662.
Sledujte náš KALENDÁŘ AKCÍ! Již nyní jsou k dispozici termíny akcí, neváhejte s přihlášením, místa se plní! 

Více z této kategorie: « Fotogalerie Dospělí Lekce »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

        nadace  
 mutlisport  SKOLA