Ochrana osobních údajů klientů Pohybového studia J&A Plzeň

Správce osobních údajů:
Pohybové studio Plzeň, s.r.o.
Jednatel: Mgr. Alena Rauová

Všichni klienti našeho pohybového studia, kteří nám udělí souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa, mohou být ujištěni, že s jejich daty bude zacházeno v mezích zákona o ochraně osobních údajů a nařízení EU 2016/679. 

Poskytnuté osobní údaje budou sloužit k podáváním informací o aktivitách, jimž se v našem fitness studiu klienti zabývají, rovněž k informacím o nově připravovaných programech a aktivitách, které by klienty mohly zajímat. Dále k zajištění objednávání našich služeb, případně jejich vyúčtování. V případě, že nebude klient s podáváním informací z naší strany souhlasit, postačí nám tuto informaci sdělit e-mailem a nadále nebude jeho kontakt pro uvedené informace používán.

Osobní údaje jsou zpracovávány v nezbytné míře po nezbytně dlouhou dobu a pouze v rozsahu, v jakém klient souhlasí s jejich použitím, tedy výhradně výše uvedené: jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. K těmto datům klientů mají přístup vybraní zaměstnanci studia, kteří jsou smluvně vázáni povinností mlčenlivost i a dále subjekt, který vede pro pohybové studio účetnictví, a to výhradně pro účely vedení účetnictví. Pokud by v konkrétních případech měl být příjemcem osobního údaje někdo další, bude vyžádán od klienta specifický souhlas.

V případě, že některý z klientů udělil souhlas se zpracováním osobních údajů a tento následně hodlá odvolat, je to možné formou e-mailové zprávy na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a osobní údaje tohoto klienta budou bezodkladně vymazány.

Veškeré zpracování osobních údajů bude probíhat výhradně na území EU.
Pro další informace týkající se ochrany osobních údajů se samozřejmě na nás mohou klienti obrátit na výše uvedeném kontaktu.

Více z této kategorie: « Storno podmínky akcí

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA