2. závod Mistry s mistry - Český Brod 23. -24.03.2018

Po velkém úspěchu, kterého dosáhly naše závodnice ve sportovním aerobiku na prvním závodě Mistry s mistry v Olomouci, jsme vyrazili na druhý závod tentokrát do Českého Brodu. A hned při prvním vyhlášení výsledků cinkaly medaile. Mini tým 9 -11 let ve složení Kateřina Lodlová, Barbora Linhartová a Natálie Tesařová obhájil prvenství a na krku se opět zalesklo zlato. A medaile cinkaly i dále. Maxi tým 9 -11 let si svým výkonem vybojoval druhé místo a ze stříbrného kovu se tak radovala Aneta Tesařová, Eliška Skálová, Valentýna Holá, Natálie Kinclová a Natálie Tesařová. Velkým překvapením byla zlatá medaile pro naši nejmladší závodnici Anetu Tesařovou. V kategorii 6 - 8 let uspěla ve velké konkurenci .

IMG 6498 1
Jen co si závodnice vychutnaly své úspěchy, rozhodčí byli připraveni pokračovat v celodenním maratonu. A byl to boj! V kategorii 9 - 11 let závodilo 60 děvčat. Naše závodnice předvedly skvělé výkony a dostaly se do první desítky. Při vyhlašování jsme byli všichni napjatí. O šesté a páté místo se dělila Natálie Tesařová. A pak už jsme ovládli medailové pozice. Na krásném druhém místě se umístila Kateřina Lodlová a prvenství z Olomouce obhájila Barbora Linhartová. Gratulujeme.
Do Českého Brodu si tentokrát pro medaile dojely i velké týmy. A bylo se na co dívat. Všechny skladby měly velký úspěch a rozhodčí s body nešetřili. V kategorii Pohybové sestavy - show B na stupních vítězů stály dva naše týmy. Bronz patří skladbě Kokosy na sněhu a zlato vybojovala Noc na Karlštejně. První místo si svým výkonem zajistila skladba Do všech koutů Asie v kategorii Pohybové sestavy - show C a ve stejné kategorii se na pátém místě umístila skladba Prostřeno. Svoji premiéru měla na Mistrech sestava nejstarších závodnic Vesnická juchajda. Děvčata zajuchala a zlato bylo naše.
Nedělní závod začal díky posunu času "o hodinku" dříve. Ale holky se nenechaly rozhodit a soustředily se na své výkony.

IMG 6594
Podruhé na těchto závodech předvedlo svoji sestavu TRIO ve složení Verča + Nikolka + Adélka. Holky zahajovaly svoji kategorii C a snažily se předvést sestavu, jak nejlépe umí. Ke konci si však jedna z dívek lehce zvkla nohu, a to ji tak trochu rozhodilo v koncentraci. Nakonec holky ale obhájily stupně vítězů - tentokrát si ze závodů odváží bronzovou medaili.
V jednotlivkyních kategorie C tentokrát holčiček také přibylo. Jako první se představila Nikolka a poté Verča. V konkurenci 41 závodnic získala Nikolka 22. místo (???) a Verunka se poprvé na takovýchto "velkých" závodech postavila mezi nejlepší šestku. Svým dnešním výkonem si došplhala pro nádherné 5. místo.
Nejstarší závodnice kategorie D - DUO Markét a Lůca - si z nedělních závodů za svůj předvedený výkon odváží 10. místo.