Podvečerní Jemná jóga

Zveme vás k pokračování lekcí v rámci kurzu Jemné jógy v pondělní podvečer.

pondělí 19.15 - 20.15 hod. - nový JARNÍ kurz zahajujeme 29.4. - již nyní se můžete registrovat

- kurz - pro začátečníky a mírně pokročilé 

kurz - duben - červen - cena - 1.125,- Kč - 9 lekcí

Výhodou kurzu je, že se schází stále stejná skupinka a je zde možnost plynulého navazování lekcí. Využijte této možnosti! 

Lekce je plná jednoduchých protahovacích ásan, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozice jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky.

Kurzem a lekcemi vás provede skvělá Jana Skurková.

REGISTRACE ZDE

Kurz bude zaměřen na důkladné poznání návaznosti jógových pozic a ozdravného dýchání, bude čas na důkladnou relaxaci na závěr pro příjemné doznění cvičení. V kurzu budeme postupovat jemně a s respektem k individualitě účastníků. Dozvíte se mnoho zajímavého o sobě i o svém těle.

Lekce začínají zklidněním a uvolněním celého těla, následuje dynamické praktikování ásan a pozdravů slunce v souladu s dechem. V průběhu cvičení se naučíte dechovou techniku pránájáma udžájí, díky níž se váš dech a jednotlivé ásány sesynchronizují a umožní vám plynulé a hladké cvičení. Závěr lekce je věnován dechovým a meditačním technikám.

... pro pružné svalstvo a vyrovnanou mysl ...

"V jemné jógové hodince spojíme to nejdůležitější, co máme, náš dech s jednotlivými častmi těla. Proplujeme ásanami tak, aby došlo k celkovému uvolnění, posílení. Svíčky, jemná hudba a vůně, i to patří k józe. Věřte, bude nám hezky. :-)"

Lekce má snadný nenáročný průběh s pomalým a klidným cvičením. Začíná relaxací a přes průpravné cviky se přejde k jednoduchým protahovacím ásanám, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Mezi pozicemi jsou zařazovány krátké pauzy pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky. Součástí každé lekce jemné jógy bývá i delší závěrečná relaxace.

Pro koho je cvičení vhodné
Je vhodné téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Je dobrou alternativou lekcí pro začátečníky i pro seniory. Každý cvičí dle svých možností. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora.

Jemná jóga je v podstatě Hathajóga, přičemž využívá její jednodušší ásány a blahodárné působení na celé tělo s minimální námahou.

 

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA