Pohodová JÓGA

S novou sezonou pro vás máme na přání novou lekci s volným vstupem -

čtvrtek - 18 - 19 hod.

Říká se, že veškeré jógy jsou okvětní lístky stejného květu. Vždy záleží na pojetí a zpřístupění veřejnosti.

Tato lekce je přístupná všem, kdo si oblíbili jógové cvičení, kdo se chce příjemně protáhnout i posílit.

Cvičením jógy můžeme zpevnit svalstvo, protáhnout svaly a celkově posílit tělo. Velmi podstatný je však také její účinek na zlepšení psychické stránky - poskytuje uvolnění, klid a napomáhá relaxaci. Cvičení jsou vhodná pro lidi všech věkových kategorií a libovolné fyzické kondice.

Cvičení vede k celkové regeneraci organismu. Kromě jógových pozic nebudou chybět dechová cvičení a relaxace, ale aktivní práce těla je prioritou.

Cvičení jógy předchází nemocem, zraněním a zpomalují se příznaky stárnutí.

Pohyb je důležitou součástí každodenního života. Ale najít v určitém věku ten správný je mnohdy těžké. Jednou z možností pro každého je jóga.

Jóga je když…

Je stará více než 5000 let. Původem z Indie, patří k nejstaršímu umění tělesného ovládání, navození uvolnění a vyrovnanosti.

Tajemství jógy je v kočičím pohybu

Jóga je protahováním svalů, připomínající pomalé pohyby kočkovitých šelem, jehož cílem je zbavit tělo napětí. V jógových cvicích se všechny pohyby provádějí pomalu a soustředěně, abychom při prvním pocitu bolesti mohli ihned zastavit.

Jedinečná POHODOVÁ JÓGA 

Každý měří svůj rozvoj v józe jen sám se sebou, s tím, jak na tom byl dříve. Proto dává jóga pocit úspěchu v cvičení v jakémkoli věku. Důležitá je vytrvalost, není nutno praktikovat jednotlivé ásány 20x, zcela postačí zaujmout je 2x. Jóga uvolňuje, omlazuje, dodá energii, posiluje a reguluje tělesné funkce. Ulevuje při obtížích zažívání a bolestech všeho druhu.

Registrace na lekci na tel. 731 084 674 - lze i formou SMS

Těší se lektorka Eva Pohanková.

 

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA