Flowin®

O prázdninách CVIČÍME TAKTO - PROGRAM ZDE

- zařazujeme do lekcí KRUHOVÝ TRÉNINK

Flowin® vznikl na základě anglického slova „to flow" (plynout), což už napovídá k čemu Flowin slouží. Přijďte se zklouznout, je to zábavné! Funkční práce na aktivaci svalů CORE.

Systém cvičení pochází ze Švédska, nabízí trénování s vlastní váhou klouzáním po podložce. I když se můžete tento koncept zdát na první pohled složitý, ve skutečnosti jde o přirozený a zábavný cvičební systém. Při cvičení se zapojují všechny svaly a zlepšujete tak vaši fyzičku. Při cvičení se využívá hmotnosti vlastního těla. Často slýcháme, že lekce Flowin jsou velmi náročné, pouze pro fyzicky zdatné. Opak je ale pravdou! Na lekci se bez obav může vydat i úplný začátečník a lekci si užije. Cviky jsou koncipované v postupné náročnosti, vše si můžete individuálně dávkovat, naše lektorky vás budou profesionálně vést. 

Princip lekce je „klouzání se na speciální podložce“. Stojíte, sedíte, klečíte nebo ležíte na tenké desce o velikosti 1×1,4 m a rukama, chodidly, koleny nebo předloktími po ní silou proti odporu materiálu posouváte malé podložky. Plynulými tahy postupně posilujete a protahujete všechny svaly, a přitom nepřetěžujete klouby zbytečnými nárazy.

Na našich lekcích využíváme principů kondičního, ale i rehabilitačního cvičení, ideální je aplikace do tohoto konceptu principů cvičení Pilates.

Flowin® využíváme v lekcích KRUHOVÝ TRÉNINK.

 

Více z této kategorie: « Trampolínky pro děti Drums Fit »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA