Trampolínky pro děti

Chcete zvednout Vaše děti z gauče a od počítače? 

Proč nezkusit Trampolínky?

úterý - 16.00 - 17.00 hod. 

Nový kurz začínáme od 6.2.! Již nyní rezervujte místo v kurzu!

cena: pololerní kurzovné 2.200,- Kč - únor - červen

Je to perfektní cvičení pro děti. Skáčou, baví se a ani nevnímají, že zároveň cvičí! Trampolínky poskytují dětem jakéhokoliv věku aerobní cvičení jako zábavu. Zlepšují svoji fyzickou kondici, zlepšují svoji vitalitu, zvyšují životní energii, posilují svaly a kosti a podporují svůj imunitní systém. Dobře spí, cítí se lépe a omezují možnost rozvoje obezity, vývinu cukrovky a srdečních problémů v pozdějším životě. Navíc studie ukazují, že děti provozující Trampolínky se rychleji učí, jsou obratnější, mají lepší koordinaci, balanc, smysl pro rytmus.

Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budoucí fyzické a psychické kondice. Dítě si vytváří správné postoje, návyky a názory na pohybovou aktivitu v životě. Je to zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu.

Skupinové cvičení na trampolínách zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu a smysl pro disciplínu. Pocit přirozené autority profesionálního instruktora posilní zájem o cvičení. Smích, zábava a především rozvoj sportu v dětském věku je podle nás nedílnou součástí života.

Vyzkoušejte reakce Vašich dětí a nechte je skákat radostí :). 

Pro děti je skákání přirozeným pohybem, tak jim jej dopřejme pravidelně.

REGISTRACE ZDE

Těší se lektorka Míša Marounková.

 

Více z této kategorie: « Reiki terapie Flowin® »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA