Zumba

O prázdninách CVIČÍME TAKTO - PROGRAM ZDE

Když se řekne Zumba®...

Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady.

Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobnímy pohyby. Využívá tance jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalšího... Vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvárějí PÁRTY ATMOSFÉRU, která vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které Vám zaručeně zdvihne náladu!

 

STŘEDA - 18 - 19 hod - Zumba - lektorka Barča 

Zumba Dance pro děti - informace zde

00002

Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, vyformovat a posilnit celé telo. Zaměřuje se na svalové partie jako zadek, nohy, ruky, břicho a ten nejdůležitější sval těla, Vaše srdce!

Během hodiny se střídají pomalé a rychlé skladby na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, tvarovat postavu a zvýšit fyzickou kondici. Je to jako když jedete v autě a neustále zastavujete a rozjíždíte se. Také spálíte více benzínu, než když jedete ve stále stejném tempu. Pojďte pálit kalorie zábavným způsobem a nechte se pohltit exotickou hudbou!

Hlavním bonusem, který Zumba® přináší, je dobrá nálada a skvělý pocit, který přetrvává i několik hodin po cvičení.

Zumba® je "zamaskované" cvičení. Lidé si neuvědomují, že cvičí, protože se dobře baví. Originální hudba, kroky, pohyby... to vše je úplně jiné než v dosud známých fitness programech.
Taneční pohyby se skládají z kroků, které se každý snadno naučí a které se soustřeďují na rýsování těla v oblasti hýždí, paží, trupu a břišních svalů. Pravidelným tréninkem posilujete srdeční činnost! Tanečníci i ne-tanečníci okamžitě zvládnou lekce Zumby®.

00003

Aby se vám dařilo v Zumbě®, nemusíte umět tančit!!!! Zumba® vytváří atmosféru jako na párty, prioritou této lekce je tedy hlavně zábava

zumbaGold2

Změny a záskoky v pravidelném rozvrhu!

 

Více z této kategorie: « Tabata Masáže »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA