Power jóga

Kdo by nechtěl mít pružné tělo bez bolesti zad? Power jóga je styl jógy, který plynule spojuje jednotlivé jógové pozice a je vhodný pro každého. Jóga je ideální kompenzací k sedavému a tělesně stereotypnímu zaměstnání. Kurzy POWER JÓGY pro začátečníky - postupně a systematicky vás provedeme základy cvičení, naučíme provádění cviků tak, aby cvičení pro vás bylo přínosné.

Power jóga pro začátečníky – vhodné pro všechny, kdo s jógou začínají nebo chtějí své základy upevnit.


úterý - 18-19 hod.

Nový JARNÍ kurz zahajujeme 2.4., můžete přijít vyzkoušet i jednu lekci již nyní.

REGISTRACE ZDE 

Rezervace na všechny kurzy je možná i na tel. 731 084 674, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na recepci studia

cena kurzu - 1.630,- Kč - duben - červen

V rámci cvičení power jógy souměrně rozvíjíte sílu a ohebnost svého těla. Pokud jsou tyto dvě základní vlastnosti svalového systému rovnoměrně rozvíjeny, celé tělo se cítí dobře.Zapojením pánevního dna a svalového stabilizačního systému (jógově řečeno bandhy) docílíte i účinné prevence proti bolestem zad. Kulatá záda a zmáčknutý hrudník během celého dne jsou standardem, a tak otevřete srdeční oblast a pomozte plicím být v kondici. Power jóga neexistuje bez dechu. Učením se dýchat a prací na rozvoji svého dechu dokážete ovlivnit i fungování orgánových soustav lidského těla, a přirozený vliv na zdraví je tak power jógou zaručený. Je to fyzická síla v kombinaci s psychickou, které vedou člověka praktikujícího power jógu v cestě za spokojeností. A proč nebýt spokojený každý den bez podmínek!

Nemusíte dokonale ovládat jógové pozice, nemusíte mít super kondici, nemusíte... Společná cesta power jógy je cestou bez nástrah nedostatečnosti. Každý může cvičit jógové ásany tak, jak je jeho tělo zvládá. Adaptovat ásany je krásné a krása vyjádřená jógou je pochopení a přizpůsobení se sobě sama. Poslouchat se, procítit a podle toho praktikovat power jógu. V dechu se pozice rozvíjejí a v síle se hledá uvolnění a klid! Kombinace síly a protažení vede k uvolnění, a co více si přát pro hodinu jógy?

Tento druh jógy dokáže až neskutečně zpevnit celé tělo. Stejně jako při ostatních typech jógy zapomenete na vnější svět a budete se moci soustředit pouze na vlastní tělo. Za pár hodin power jógy na sobě začněte pozorovat množství pozitivních změn. Naučíte se lépe a hlouběji dýchat. Získáte tělesnou rovnováhu. Srovnají se vám bolavá záda a začnete jinak začnete možná jinak přemýšlet o sobě samých.

kvet.1.1

Power jóga nemá na rozdíl od jiných oblíbených pohybových aktivit žádné negativní účinky na lidské tělo. Byla vymyšlena v souladu s každou jeho částí. Jejím cvičením získáte ohebné, vitální tělo bez zatuhlých kloubů a zkrácených šlach. Jednoduše pro každého. Je jedno zda je vám dvacet nebo šedesát, power jóga může vždy příznivě ovlivnit vaše fyzické i psychické zdraví. Největší prospěch však přinese osobám se sedavým zaměstnáním, které se již léta trápí s bolestmi zad a krční páteře.

Není nic horšího než tyto problému přecházet. Páteř máme jen jednu, a přesto si jí denně ničíme nesprávným držením těla a jednostrannými pohyby. Power jóga posílí vaše ochablé zádové svalstvo, postupně vám záda srovná a naučí vás, jak správně stát i sedět. Mnoho lidí jí tak vděčí za nový a lepší život bez bolesti.

Lekcemi vás provede zkušená lektorka Evička Červená.

Sledujte naše pobyty s JÓGOU a pojeďte s námi relaxovat!

 

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA