26.05. 2012 - máme další vítězný tým Mezinárodního finále Děti fitness aneb sportem proti drogám - Kouzelnice zvítězily v kategorii Profi aerobik!

Čertíci mají za sebou vítěznou premiéru v kategorii ATS na soutěži Chodovské berušky!

V sobotu 26.5. se v Praze konalo Mezinárodní finále soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám a soutěž Chodovské berušky. Rozdělily jsme síly a zúčastnily se obou soutěží. Cukrárna a Čertíci hájili naše barvy na Beruškách, Kouzelnice a Karneval pokračoval soutěžit do Sparta Arény. Autobus jezdil Prahou sem tam, trenérka byla za týmy převezena rychlou spojkou :) Škoda jen, že Čertíci nestihli obě soutěže :)

Cukrárnička si v silné konkurenci vyzkoušela, co to obnáší, když se malinko povolí. Nu každá zkušenost něco stojí, ale radost ze čtvrtého místa byla a koláč se nám do tématu moooc hodil a byl vynikající!
Čertíci po zkušenostech z minulých soutěží zažertovali raději do vyšší kategorie a to do ATS. A vyplatilo se! Sice ve velkém oslabení, ale o to bojovněji nastoupili a s velikým bodovým náskokem zvítězili! Velká gratulace! Koláč s jedničkou chutnal všem :)
Mezi tím již zahájily Karnevalky svůj tanec v Profi kategorii. Velkým zklamáním byl verdikt poroty, 5. místo.

477
Kouzelnice, byť v oslabení, očarovali vše a všechny, perfektně zacvičená sestava jim zaslouženě vykouzlila vítězství, pohár i focení do kalendáře vítězů. Holky nádhera!!! Moc gratulujeme!
Vyjímečně jsme se ze soutěží vracely v rozumném čase, tak občerstvovací zastávka byla odměnou a "sladkou" tečkou :)