Cvičení u moře - MALEDIVY

Na konec listopadu pro vás máme naprostou bombu! Pojeďte se ohřát a načerpat energii! Tohle místo stojí za to! 

Sun Island Resort na ostrůvku Nalaguraidhoo, které mu se říká ostrov slunce, je prostě ráj. Tropické rostliny, vysoké palmy, vodní vilky a dokola kolem tyrkysová modř průzračně čisté vody.
 

TERMÍN: 23.11. - 1.12.2024, 7 nocí na místě - obsazeno, registrujeme náhradníky

 
resort **** VILLA PARK SUN ISLAND
(jedná se o velmi kvalitní a jeden z největších resortů na Maledivách se spoustou aktivit. Velmi zelený ostrov, dobrá kuchyně, možnost zapůjčení kol ad.)
 
 
Maledivy, plným názvem Maledivská republika, ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu, tvoří stejnojmenné souostroví – řetězec devatenácti korálových atolů, který začíná 500 km jihozápadně od břehů Indie a táhne se v délce zhruba 800 km severojižním směrem až pod rovník. Je to nejmenší asijská země podle rozlohy, avšak hustě zalidněná – cca 1800 obyvatel na km². Celkově Maledivy sestávají z 1196 ostrovů, z nichž je zhruba 200 obydlených. Ostrovy jsou pokryté chlebovníkovými a palmovými háji. Jsou lemovány písčitými plážemi a průzračnými lagunami.
 
Sun Island Resort na ostrůvku Nalaguraidhoo, které mu se říká ostrov slunce, je prostě ráj. Tropické rostliny, vysoké palmy, vodní vilky a dokola kolem tyrkysová modř průzračně čisté vody.
 
 
 Ubytování:
Beach villy v resortu Villa Park, Sun Island
 
Každá plážová vila má vlastní verandu, moderní vybavení, elegantní designové prvky a je plně vybavena vším, co budete potřebovat pro nezapomenutelnou dovolenou na Maledivách. V vile naleznete bezplatnou Wi-Fi, klimatizaci, satelitní TV, telefon, trezor, minibar a fén na vlasy. V pokoji je také nabízena služba komorníka na vyžádání, úklid dvakrát denně a 24-hodinová pokojová služba.
 
 
Villa Park Sun Island, dříve známý jako Hotel Sun Island Resort & Spa, je ostrovní resort na Maledivách. Tento maledivský ráj se nachází na atolu South Ari, na ostrově Nalaguraidhoo, který je 1,6 km dlouhý a 440 m široký. Resort je vzdálen přibližně 113 km od mezinárodního letiště v Male. Transfer na ostrov trvá přibližně 20 minut vnitrostátním letem a poté 5 minut motorovým člunem.

Resort se pyšní bílou písečnou pláží s pozvolným vstupem do moře, na které jsou pro hosty slunečníky, lehátka, matrace a osušky zdarma k dispozici. Ubytování je poskytováno v několika desítkách přízemních budov nacházejících se v rozsáhlé tropické zahradě. 
 


Stravovací možnosti zahrnují šest restaurací, které nabízejí místní kuchyni i chutě z celého světa. Hosté si mohou vychutnat italskou klasiku, kulinářské speciality z Indie, Thajska a Japonska. Pro ty, kteří se zde chtějí zrelaxovat jsou k dispozici plně vybavené lázně Araamu, kde si můžete užít i například ajurvédské procedury.

Villa Park Sun Island resort nabízí širokou škálu aktivit pro své hosty. Mezi suchozemské aktivity patří basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, kulečník, šipky, tenis, squash, fotbal a golf. Vodní aktivity zahrnují windsurfing, jetblade, kanoistiku, jetsurf, seabob, fun tube, vodní lyže, kneeboarding, wakeboarding, parasailing, jízdu na vodním skútru, výlety lodí Sea master, paddleboarding, plachtění, kitesurfing a semi-submarine výlety.
 
CVIČENÍ - 2x denně u oceánu
Jóga - jemná, zdravotní, Pilates - clasic, rehab, over ball, Zdravá záda, Formování, Fascie, DNS - vše v různých variantách, vhodné pro každý věk, pro začátečníky i pokročilé, každý si najde to své :-)
 
 
 
Cena: 55.795,- Kč (při rezervaci zájezdu do 8.6. cena 54.800,- Kč) za osobu zahrnuje 
* ubytování ve dvoulůžkové plážové vile nedávno po renovaci
* stravování formou plné penze
* mezinárodní letenku s leteckou spol. Lufthansa
* místní transfery na Maledivách vnitrostátním letem + krátký dojezd rychlolodí
* asistenci našich partnerů v destinaci
Cena nezahrnuje:
* organizace programu zájezdu, včetně cvičení 2x denně 1.500,- Kč / osoba, povinný příplatek 
 
Akci pro nás zajišťuje CK Elixír Tours.
 
 
 

Ostrovy v Indickém oceánu.

Ostrůvky Malediv připomínají šňůru vzácných perel, které Bůh rozsypal téměř do řady pod sebe blízko rovníku jihozápadně od Indie. Pravda je však jiná – Maledivy „vyrostly“ z nitra Země – tvoří je totiž atoly, které vznikly postupnou přeměnou podmořských sopek. Ale cítit se zde budete, jako kdybyste skutečně objevili ztracený ráj. Důvody můžeme rovnou sypat z rukávu. Pro nás jsou prostě Maledivy i „Veledivy“.

Důvody jeden za druhým:

  • Na Maledivách dýchejte z plných plic, ovzduší tu není znečištěné. Nerozvinul se tu téměř žádný průmysl, největším odvětvím je cestovní ruch a poté rybolov – ovšem i ryby se tu chytají především „na prut“.

  • Před cestou na Maledivy nemusíte podstupovat žádné povinné očkování a nebude od vás vyžadováno zvláštní vstupní vízum (při příletu se prokážete zpáteční letenkou a voucherem do hotelu).

  • Počasí na Maledivách je příslibem krásné exotické dovolené. Teploty se celoročně pohybují okolo 28-32 °C.

  • Do kufru rozhodně nebalte řidičský průkaz. Auta jezdí jen v hlavním městě Malé a na nejjižnějším atolu Addu. Místo auto-taxíku si zde více užijete hydroplánu či rychlého člunu (kluzáku).

  • Maledivy patří mezi nejromantičtější místa na světě – teplá, průzračná tyrkysová voda, bělostné liduprázdné pláže, voňavé květiny, sladké ovoce – opravdový ráj pro zamilované. Sníte? Maledivy promění tento sen v nádhernou skutečnost…

  • Nikde jinde na světě se nelenoší tak pěkně jako v maledivských rezortech

  • Úroveň služeb je zde na vysoké úrovni – hotely vám zajistí vysoký komfort, aniž byste hnuli prstem. Většina hotelů má vlastní lázně (spa), v nichž se můžete nechat hýčkat masážemi či mnohými zkrášlujícími procedurami.

  • Všude panuje příjemná atmostéra, obyvatelé Malediv jsou přívětiví, pracovití a optimističtí. Bez problémů se zde domluvíte anglicky. Sluší se dodržovat některé jejich zvyky spojené s jejich vírou (například nechodit střídmě oděni mimo hotelové rezorty).

  • A že nejste jen lenoši? Nebojte se i vy si zde přijdete na své. Hotely nabízejí velký výběr sportovního vyžití většinou spojeného s vodními sporty (kajaky, šlapadla, vodní skútry atd.), ale jsou zde i dvě golfová hřiště. Můžete si vybrat i z nabídky výletů a navštívit třeba hlavní ostrov Malé, místní ostrovy obývané domorodci nebo se jen tak plavit katamaránem a užít si koupání a nezapomenutelný západ slunce (třeba potkáte i delfíny).

  • Na Maledivách můžete při šnorchlování vidět hejna nádherných pestrobarevných rybiček a rybek, ale žijí zde i větší ryby. A potápěči? Na ně tu čekají skutečně nezapomenutelná setkání – třeba i s největšími mořskými živočichy jako jsou obří manta či pyskoun obrovský.

 
 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA