Plavba po Jadranu se cvičením

Dovolená se cvičením a scénickou plavbou (denně 3-6 hodin podle vzdálenosti) na jachtě Silva podél ostrovů a ostrůvků jižní Dalmácie.

Máme pro vás připraven již další ročník této krásné zážitkové dovolené se cvičením. Je to úchvatný zážitek, nádherná dřevěná loď a dechberoucí výhledy, a hlavně koupání v nádherné vodě přímo z lodi.

OBSAZENO

NOVINKA - včetně cvičení SM systému - pro zájemce!

Neváhejte s přihlášením!

Koupání v romantických zátokách, každý večer v jiném městečku na jiném ostrově, nádherné výhledy při přejezdech mezi ostrovy, sluneční lázeň, chorvatské speciality, vínečko, dvakrát denně cvičení - to je dovolená snů!

Termín plavby    27.7. - 3.8. 2024 - obsazeno

s dopravou autobusem 26.7. - 4.8. 2023 

Opět máme s sebou i masérku, která nás bude hýčkat! 

Jachta Silva je motorový dvojstěžník pro max. 28 osob, dlouhý 21 m a široký 6 m, posádka v čele s majitelem lodi kapitánem je čtyřčlenná. Silva je jedním z posledních zástupců tradičních lodí na Jadranu - trabakulů. Kajuty s umyvadlem se nachází v podpalubí a jsou využívané prakticky pouze pro přespání. Na úrovni hlavní paluby je kromě jídelny a kuchyně obsazené vynikajícím kuchařem, ještě kompletní sociální zařízení (4 sprchy s WC a jedno samotné WC). Slunci je možno holdovat na horní palubě nebo při koupání v zátokách, kdy je loď obvykle zakotvená nedaleko od břehu. Pro ty, co v daný okamžik poskytují svojí kůži odpočinek od palčivých slunečních paprsků slouží pak zastínněné sezení u velkého stolu.

Unikátní loď, tradiční jadranský typ lodi trabakul – jediná svého druhu. 

Unikátní ojedinělá akce, speciální cvičební program, možnost vyzkoušet kajaky, paddlboardy, šnorchlování, objevování, koupání v křišťálově čisté vodě, stranou od ruchu civilizace, nádherné přírodní scenérie - dokonalá regenerace po všech stránkách!

 


Cena: 15.990,- Kč - speciální cena pro nás

(záloha 2.000,- Kč při přihlášení, 2. záloha 5.000,- Kč do 20.1., doplatek do 30.5.)
Cena zahrnuje: ubytování 2-3 lůžkové kajuty, doprava lodí, strava – 7x snídaně, 6x oběd, 3x večeře, přístavní poplatky, pojištění Ck proti úpadku, sportovní a doplňkový program
Cena nezahrnuje: dopravu z ČR do Chorvatska a zpět – lze doobjednat bus, lze využít i dopravu vlakem, letecky nebo autem, případně jakkoliv po vlastní ose, informace na vyžádání poskytneme,  cestovní pojištění (včetně na storno) – lze doobjednat – na vyžádání poskytneme

Trasa:

Krilo – Trogir – Primošten – zátoka Mala Nozdra u ostrova Kaprije (v Šibenickém souostroví) - noc na kotvě – Rogoznica – Maslinica na ostrově Šolta – Stomorska na ostrově Šolta – Postira na Brači

Zase navštívíme krásná místa, přístavy, zátoky...krásné zážitky, cvičení...a jede s námi masérka, ať je relax dokonalý!

V nabídce budou masáže:  Krk a šíje, Indická masáž hlavy, Thajská masáž plosky nohy - necháme se rozmazlovat během plavby, dokonalé ... skvělá masérka, velmi oblíbená, přímo na rozthání :) 

Těší se na nás kapitán Željko a jeho báječná žena Anita.                                                                                                                                                                                                                

Stravování: 

• snídaně je kontinentálního typu = čaj/káva, chléb, máslo, džem/med, sýr/salám/vejce; mléko, jogurt, vločky
• oběd = polévka, hlavní jídlo, salát, chléb
• večeře = hlavní jídlo, salát, dezert/ovoce, chléb - 3x během plavby

Cvičení: 2x denně – bodyforming, interval trénink, body workout, kondiční trénink, power joga, pilates, jogalátes, super body, bodybalance, chi-toning, port de bras, fit body, joga proti bolestem zad, spirals toning, kruhový trénink. Šnorchlování, vodní kajaky, paddlboardy a všemožné nafukovací radosti, které si dovezete. 
Nebudou chybět automasážní techniky, čakrová a energetická joga, hormonální joga, dance, aqua kondička, tabata, power stretch a další.

NOVINKA - cvičení SM systému - pro zájemce

Doplňkový program: meditace, harmonizace čaker, výživové poradenství, obličejová jóga, estetické tejpování - prostě vše, co potěší ženskou duši

Veškerý program je dobrovolný :).

Pokochejte a inspirujte se fotkami z plavby 2018 https://www.studiojaa.cz/galerie/foto/item/453-fitlod-2018-plavba-se-cvicenim-po-jadranu-21-28-7-2018
V Galerii najdete krásné fotky i z dřívějších ročníků této ojedinělé akce.

Proč právě s námi na Silvu
Unikátní loď, tradiční jadranský typ lodi trabakul – jediná svého druhu, v roce 2014 „oslavila“ rovných 100 let od svého spuštění do vln Jadranu.
Koupání
V průběhu plavby je dostatek času věnováno koupání. Pro zastávky na koupání, ale i šnorchlování či projížďky na kajacích nebo paddlboardu, vybírá kapitán především opuštěné zátoky s křišťálově čistou vodou, stranou od ruchu civilizace. Máte tak příležitost koupat se v místech, která jsou běžně nedosažitelná a poznávat tak dosud nedotčená místa chorvatského Jadranu, pouze ve společnosti dalších "jachtařů"
Ubytování
Po celou dobu plavby ubytování ve 2- a 3-lůžkových kajutách umístěných v podpalubí, s lůžky nad sebou a umyvadlem s tekoucí studenou vodou, 2x centrální klimatizace salonu a chodby ke kajutám, sociální zařízení (5x WC + 4x sprcha s teplou a studenou vodou) na hlavní palubě.

Máte chuť prožít romantickou dovolenou plnou nádherných zážitků, koupání v průzračném moři, různorodého cvičení, dobrého jídla, procházek po romantických místech a přístavech?
Navštívíme nová místa, další krásné přístavy!

Upozornění: Akce není vhodná pro chronické morousy, kverulanty a nesnášenlivce. Je potřeba se vyladit na život na lodi, kde se vše může měnit podle počasí a povětrnostních podmínek!

REGISTRACE ZDE 

Akci pro nás zajišťuje CK Sargas.

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA