Sportovní aerobik

NÁBOR NOVÝCH DĚTÍ do soutěžních tůmů AEROBIKU, SPORTOVNÍHO Aerobiku a Gymnastiky probíhá stále. Informace u hlavní trenérky na tel. 734 721 006, těšíme se!

Další velmi úspěšnou aktivitou našeho studia je výchova a příprava závodnic v gymnastickém (sportovním) aerobiku.

Gymnastický aerobik vychází ze sportovní gymnastiky. Závodní sestava obsahuje prvky akrobatické, silové, skokové a prvky flexibility provázané tanečními vazbami.

Gymnastický aerobik je sport, který v sobě snoubí jak ladnost a křehkost, tak i výbušnost a rychlost. Právě díky tomu je i přes jeho náročnost velice oblíbený. Holčičky závodí jako jednotlivkyně, dvojice nebo mini týmy.

Máme za sebou velmi úspěšnou sezonu završenou třemi tituly MISTR ČR, dvěma tituly VÍCEMISTR ČR a spoustou dalších krásných medailových úspěchů. 

Náš klub se probojoval do TOP 10 nejúspěšnějších aerobikových klubů v ČR a získal krásnou 5. příčku z cca 60ti klubů v ČR.

Pokud byste si chtěli vyzkoušet trénink gymnastického aerobiku a máte zájem o zařazení do našeho oddílu, kontaktujte hlavní trenérku Adélu Hasmanovou, tel. 734 721 006 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

sa2

Podívejte se na atmosféru závodů a naše úspěchy

V současné době probíhá nábor dětí do sportovního, soutěžního i komerčního aerobiku.

Pro děti máme skvělé zázemí, zkušený a láskyplný tým lektorek, a době cvičení dětí si u nás zacvičí i maminky!

Velice všem děkujeme za výbornou reprezentaci, moc gratulujeme všem závodnicím i trenérkám pod vedením hlavní trenérky a choreografky MgA. Adély Hasmanové.

Nábor

Více z této kategorie: « Masáže Oslava na klíč »

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA