Jóga pro děti

S novým školním rokem pro vaše děti otevíráme kurz JÓGY PRO DĚTI - ve věku 5 - 10 let.

STŘEDA - 16-17 hod.

ukázkové lekce - 6. a 13.9. - rezervace přes registrační formulář nebo na tel. 731 084 674 - stačí poslat SMS, cena lekce 110,- Kč

REGISTRACE ZDE

kurz 20.9. - 20.12. - 1.400,- Kč - možnost náhrady v případě nemoci - přihlášk přes registrační formulář

Děti cvičí v uzavřené skupině, počet účastníků je limitován.

Jóga je pro děti přirozené cvičení s prožitkem, umožňuje jim zapojit fantazii a také jim přináší objevování a poznání vlastního těla. Jóga je výborným kompenzačním cvičením při problémech s pohybovým aparátem a zároveň prevencí vadného držení těla. Lekce probíhají zábavnou formou, která děti nadchne.

joga002

Tato lekce je uzavřený kurz pro děti od 5 do 10 let, které mají chuť věnovat se józe. Lekce jsou vedeny zábavnou formou tak, aby děti bavily a zároveň si protáhly a zpevnily celé tělo. Pracujeme také s dýchacími a meditačními technikami, takže tato jóga působí pozitivně nejen na pátěř a tělesnou stavbu, ale také na nervovou soustavu, zvyšuje kapacitu plic a posiluje imunitu. Současné děti mají mnohem méně pohybu, než měly děti v minulosti. Městské děti moc často venku s kamarády už neběhají, mnoho hodin tráví v sedě za stolem ať už ve škole a nebo doma u svým mobilních telefonů a počítačů. Tato jóga pomáhá dětem zdravě růst a cítit se fajn.

Lekce jógy pro děti jsou naprosto odlišné od těch pro dospělé. Cvičení jógy dětem přináší radost, pohyb a sebevědomí. Jóga dětem pomáhá lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Jóga učí harmonii. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti.  Naučí děti odpočívat, rozvíjí jejich fantazii a pomáhá jim čelit stresovým situacím.

Cvičením se děti mohou nenásilnou a zábavnou formou naučit zacházet správně a ohleduplně se svým tělem. Hra je v tomto věku nejpřirozenější a nejčastější činností, protože přináší dítěti uspokojení. Hrou dítě získává řadu zkušeností a učí se novým věcem. Svým herním pojetím přispívá jóga v tomto k sociálnímu rozvoji dětí. Mimo jiné učí správným motorickým návykům, vede ke schopnosti uvědomit si uvolnění a napětí, rozvoji kreativity.

joga 01

Děti přijímají jógu v tomto věku velmi spontánně.

 - kurz a ukázkové lekce připravujeme

Na dětičky se těší naše milá lektorka Eva Pohanková.

 

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

  Podporují nás

   nadace  
 mutlisport  SKOLA