Wellness víkend s Jógou a lekcemi Body&Mind - zimní - Palace Zvon**** - Mariánské Lázně

Na zimní wellness víkend se cvičením vás zveme krásných Mariánských Lázní, do hotelu, který leží pár kroků od lázeňské kolonády, pár kroků od parku i lesa, a přitom s veškerým rozmazlovacím zázemím. A pokud napadne sníh, lze se osvěžit nejen procházkami, ale lze běžkovat i sjezdovat, prostě nádherný relax víkend.

Máme pro vás Víkend s JÓGOU, lekcemi BODY&MIND a Wellness v krásném prostředí hotelu Palace Zvon**** uprostřed Maránských Lázní a přitom uprostřed lesů.

Pojďte prožít víkend, kde se budete cítit jako královna! Výběr z 10 - 13 různě laděných lekcí!

09. - 11.2. 2024 

 - možnost prodloužení od čtvrtka nebo do pondělí

Spa Hotel Palace Zvon**** Mariánské Lázně

Vychutnejte si komfortní služby hotelu, ve kterém se potkává historie s moderní současností v samém srdci Mariánských Lázní. Wellness, odpočinek, cvičení, lázeňské procedury, výtečná gastronomie, procházky, léčivé prameny. To vše pro dokonalý pobyt.

V secesním hotelu z 19. století budeme ubytováni v komfortních pokojích se stylovým italským nábytkem. Mimo moderně vybavené wellness a spa centrum nabízí hotel i léčebně rehabilitační a relaxační procedury přímo v budově. Ubytovaní hosté mohou využít relaxační bazén, který je stejně jako připojení Wi-Fi zdarma.

- Dvě exkluzivní restaurace

- Výhled na město

- Relaxační bazén

- Klimatické lázně

To vše popořeno širokou nabídkou cvičení v nádherném historickém sále.

Atraktivní poloha hotelu s výhledem na kolonádu garantuje skvělou dostupnost nejen do centra, ale i do širokého okolí města plného rozlehlých lázeňských lesů s tím nejčistším vzduchem v Česku. Mimo ozdravné procedury je hotel díky své lokalitě vhodný i pro pěší turistiku, cyklistiku či lyžování a běžkování v zimě.

 

 Mariánské Lázně, to jsou nádherné lázeňské parky, romantické kolonády a půvabné pavilony, příjemné kavárny a útulné hotely. Město obdařené léčivými minerálními prameny a jedinečnou atmosférou, kterou si každý rok přijíždějí vychutnat tisíce a tisíce návštěvníků. Místo, ve kterém se potkává historie s moderními způsoby, jak příjemně strávit volné dny – lázeňským odpočinkem, ale také aktivně sportem, vycházkami nebo kulturním programem. 

Upravené parky, nádherná architektura, krása všudypřítomné přírody, široká nabídka volnočasových aktivit a také slavná minulost. Toho všeho si můžete v Mariánských Lázních užívat plnými doušky, stejně tak, jako místních pramenů. Mariánské Lázně patří mezi jedenáct výjimečných lázeňských měst ze sedmi zemí, které v rámci mezinárodní sériové nominace „Slavná lázeňská města Evropy“ získalo zápis na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. 

 

Lázeňské ozdravné působení podpoříme relaxačně laděnými lekcemi jógy -

 - jóga pro zdravá záda, terapeutická jóga, fyzio jóga, jemná jóga

 - pilates - ball, circle, roller, jógalátes

 - chi&spirals toning, bodybalance

 - fasciální protažení, meditace, masáže

A velkým bonusem bude nádherný secesní sál, ve kterém budou lekce probíhat.

Ubytování: 

Rozsáhlou rekonstrukcí a spojením hotelů Palace a Zvon v roce 2006 vzniklo celkem 127 komfortních pokojů, které jsou vybaveny kvalitním italským nábytkem. Každý pokoj má ve standardu satelitní televizi, telefon s přímou volbou, trezor a koupelnu se sprchovým koutem či vanou, toaletou, fénem a županem.

Dvoulůžkové pokoje kategorie „Classic“ mají plochu o rozměrech 20–25 m². Jsou vybaveny LCD satelitní TV, ledničkou, telefonem a trezorem. V koupelně je standardně sprchový kout nebo vana a fén. Součástí nabídky pokoje je volný vstup do relaxačního bazénu. Pro tyto účely jsou Vám zdarma k dispozici župan, ručníky a prostěradlo.

- je možnost i jednolůžkového pokoje

 STRAVOVÁNÍ

Kulinářské umění místních šéfkuchařů a jejich týmů můžete vychutnávat v hotelových restauracích.

- v ceně pobytu je POLOPENZE formou bufetu

Restaurace Zvon

Tato restaurace nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí. Vybrat si můžete ze široké nabídky chutných a pestrých pokrmů ve formě bufetu.

Restaurace Palace

Přijďte si užít příjemné chvíle na terasu restaurace Palace s výhledem na kolonádu se slavnou Zpívající fontánou. Pochutnat si můžete na tradiční české kuchyni i pokrmech z celého světa formou à la carte.

Otevírací doba: 10:00 – 21:00

Menu                       Vinný lístek                   Nápojový lístek

 

Wellness a léčení

OREA Spa Hotel Palace Zvon nabízí léčebně rehabilitační a relaxační procedury přímo ve svém komplexu. V moderně vybaveném wellness a spa centru si můžete vybrat z mnoha programů od masáží, koupelí až po zábaly a inhalace. Všechny tyto úkony provádí profesionálně vyškolení terapeuti pod dohledem našeho lékaře. Využít můžete relaxační bazén, římské lázně se saunou a parní lázní a infrasaunu. 

Bazén a sauna

Využít můžete relaxační bazén, římské lázně se saunou a parní lázní a infrasaunu. Rozměry bazénu: 5x5m, teplota: 30 °C

Ručníky / prostěradla / osušky / župany k dispozici na pokoji.

Infrasauna za doplatek 200 Kč / 30 min / osoba.

PITNÁ KŮRA - ve městě a jeho okolí vyvěrá na sto minerálních pramenů s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Jedná se o studené železnaté kyselky. K pitným kúrám se využívá zejména 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův. ZDE se dočtete o prospěšnosti pitné kůry a léčebných účincích jednotlivých pramenů.

 

Cena: 3.790,- Kč - ubytování, polopenze, cvičební program, neomezený vstup do bazénu a sauny

(záloha 1.500,- Kč při přihlášení, doplatek do 31.12.2023)

- možnost jednolůžkového pokoje za příplatek - 1.330,- Kč/víkend

V ceně je zahrnuto:

- ubytování ve zvoleném pokoji

- polopenze formou bufetu

- cvičební i doprovodný program - výběr z až 10 různých lekcí, všechny pomůcky zajištěny

- vstup do bazénu a sauny

- župan, ručník, prostěradlo k bazénu a do sauny

- pitný kůra - docházková vzdálenost k lázeňsým pramenům

Praktické doporučení - nezapomeňte podložku na cvičení. Všechny informace včetně programu dostanete nejpozději 14 dní před akcí.

REGISTRACE ZDE   - prosíme o upřesnění v poznámce, s kým si přejete být ubytováni, děkujeme

Těší se lektorky studia a hosté.

 - výhled na zimní centrum Mariánských Lázní

 - snídaňový bufet

 

 - možnost wellness i léčebných ošetření

- cvičení - ilustrační foto z jiné akce

Těšíme se na společně strávený víkend!

 

 

 

Mgr. Alena Rauová
Tel: 605 529 662
Email: alena.rauova@seznam.cz
Kancelář studia J&A
Email: studiojaa@seznam.cz
Pohybové studio J&A Plzeň
U Trati 33
301 00 Plzeň
Rezervace:
Tel. 731 084 674
Informace:
Tel. 605 529 662

        nadace  
 mutlisport  SKOLA